MARKALAR

DURU DUAL SEBZELİ

Duru Bulgur "doğal" taş değirmende üretilen tek bulgurdur. Bulgur parlatma islemi yapilmadan uretilir; bulgurun kepekli ve dogal yapisi korunur. Bu sebeple lif ve mineral bakimindan en zengin bulgur Duru Bulgur'dur.

Duru'nun üretim teknolojisi, tamamen ürünün doğallığını korumak adına geliştirildiğinden bulgurun lezzeti ve doğallığı dört bin yıl önceki Mezopotamya medeniyetinden bugüne bozulmadan gelmiştir.

Birbirine çok yakışan sebzeler ve lif oranı en yüksek bulgur türü olan Duru Başbaşı bulgurun sağlıklı karışımı, Duru Dual Sebzeli Bulgur.

Pratik, lezzetli ve besleyici Duru Dual Sebzeli Bulgur, siz ve sevdikleriniz için tek başına bir öğün olarak 20 dakikada hazır.

İçindekiler: Doğal taş değirmende öğütülen Başbaşı Bulgur (Pilavlık Tane Bulgur) %88, Sebze Karışımı %12 (Domates, Yeşil-Kırmızı Biber, Patlıcan, Havuç, Soğan)

Menşei: Türkiye

Gramaj: 250g

Raf Ömrü: 1 yıl

Alerjen: Buğday gluteni içerir.

Ürün Kullanma Talimatı: Ürünü kullanmadan önce ıslatmayınız veya yıkamayınız. Pişirme esnasında ölçek olarak 1 su bardağı bulgura, 2 su bardağı kaynar su kullanınız.

*Güneş ışığı almayan serin ve rutubetsiz ortamda saklayınız.

Porsiyon Büyüklüğü: 100 g
Belirtilen besin değerleri 100 g kuru madde, enerji ve besin öğeleri; yetişkinler için 2000 kcal üzerinden hesaplanarak verilmiştir.

Besin Öğeleri (100 g) Değerler
Enerji 1578 kJ
373 kcal
Yağ 0.79 g
Doymuş Yağ 0.15 g
Karbonhidrat 75.3 g
Şeker 8.9 g
Lif 9.23 g
Protein 11.46 g
Tuz 0.35 g
Ürünün Sunulduğu Ambalaj Çeşitleri
Gramaj Koli İçi Adet Paletteki Koli Raf Ömrü
250 g 8 180 1 yıl

Ürünün Kullanılabileceği Yemek Türleri

  • Pilavlar
  • Salatalar

Ürünle alakalı tarifler için: www.durupazar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.